Kombinované kočíkyAkcia!  Jané SlalomPro Formula Strata špec.edícia - JANÉ Zväčšiť

Jané SlalomPro Formula Strata špec.edícia - JANÉ

Set športového kočíka SLALOM PRO špeciálna edícia s hlbokou vaničkou a autosedačkou STRATA.

Viac detailov

864,90 €

Detaily

JANÉ SLALOM PRO je luxusný  kočík, ktorý umožňuje upevniť na konštrukciu i vaničku a autosedačku.

Má trubkovú konštrukciu zo 100% hliníka s výbornou pevnosťou. Ľahkosť vďaka hliníku, v spojení s vyváženou geometriou a nafukovacími kolieskami s veľkým priemerom poskytujú dobrú ovládateľnosť a pohodlné riadenie. Zadné pérovanie s nastaviteľným tlmičom znamená pre dieťa veľké pohodlie pri jazde terénom. Predné otočné koleso možno jednoducho zastaviť a použiť na jazdu v jedom smere.  Pribrzdiť kočík na je úplne jednoduché vďaka ručnej páčkovej brzde na vnútornej strane rúčky, prípadne možno kočík zabrzdiť vďaka nožnej parkovacej brzde.

 

Sedačku možno polohovať, pričom spodná poloha je vhodná na spánok dieťatka. Samostatne možno polohovať i opierku nožičiek. Strieška kočíka je odolná voči vetru, a chráni dieťa i pred priamym slnkom.

Súčasťou balenia je i košík na nákupy, pumpa, pláštenka a taška na rukoväť kočíka.

 

Rozmery: 103 x 61 x 107 cm
Rozmery pri zložení: 85 x 61 x 49 cm
Hmotnosť: cca 10.0 kg

 

Hlboká vanička

Vanička je autovanička 2v1. Je schválená ako bezpečná vanička na prenos dieťaťa v aute pre deti od narodenia do 10 kg váhy a zároveň je dostatočne komfortná na prechádzky s dieťaťom.

Vanička ponúka novorodencovi plochú polohu pri ležaní,ktorá je dôležitá pre jeho vývoj.

Vanička je vyrobená z odolného lastu, ktorý má štruktúru včelieho plástu. Po okrajoch vaničky sa nachádza materiál, ktorý absorbuje nárazy a zvyšuje tak ochranu dieťatka. Vanička má špeciálny systém ventilácie, ktorý zabraňuje prehriatiu dieťaťa v letných mesiacoch. Zároveň však vďaka membráne zabraňuje vnikaniu chladného vzduchu do vnútra vaničky. Dno vaničky močno manuálne polohavať v prípade, že dieťatko často vracká. Vnútro vaničky je mäkko polstrované pre vyššie pohodlie dieťatka a rovnako pre lepšiu tepelnú izoláciu. Súšasťou vaničky je polohovateľná strieška a nánožník na vaničku. Na prenášanie vaničky slúži praktické madlo nastaviteľné do 2 pozícií. Vanička sa dá ľahko nasadiť na podvozky Jané so systémom Pro-fix.

 

Autosedačka STRATA

Ako jedna z mála autosedačiek na trhu sa prispôsobí veku dieťatka. Má dve polohy sklonu chrbtovej opierky. Prvá poloha je pre dieťatko do 4 mesiacov, druhá pre dieťatko od 4 mesiacov.

Do auta sa jednoducho pripútava autopásom, pričom pás vedie cez kryt autosedačky a nohy dieťatka ostávajú volné.Oblasť hlavy dieťaťa má dvojitú ochranu, vlastný vankúšik a plášť autosedačky z vysoko odolného polypropylénu. Plocha, ktorá sa dostane do kontaktu s pokožkou dieťaťa je chránená materiálom pohlcujúcim nárazy. Regulácia ramenných pásov je umožnená iba jednoduchým potlačením tlačítka a nie je nutné vyberať a vkladať pásy ak chcete zmeniť ich výšku.

Strieška je vodeodolná, brániaca prefúkaniu s reflexnými prvkami a možno ju v prípade potreby odňať. Rúčka autosedačky je nastaviteľná do 4 polôh a využijete ju pri prenášaní a manipulácii so sedačkou, ale i pri zaistení v aute.

Dá sa nasadiť na konštukcie kočíkov Jané so systémom Pro-fix.

K autosedačke STRATA je možné prikúpiť platformu STRATA,(pre autá vybavené systémom ISOFIX), ktorá poskytuje väčšiu bezpečnosť a pohodlie pre pripevnenie autosedačky v aute.

 

Ostatné výrobky Jané.