HomeKombinovaný kočík BabyStyle Egg - BabyStyle

Jedinečný kočík s unikátnymi vlastnosťami a kultovým vzhľadom v štýle vajíčka.

Viac detailov

1 389,00 €

Detaily

Podvozok kočíka sa dodáva v troch farebných kombináciách čierna "Gotham Black", chrómová "Mirror" a šedostrieborná "Gun Metal Grey".  Podvozok sa vyznačuje perfektným skladaním do úplne kompaktných rozmerov a možno ho zložiť použitím len jednej ruky. Unikátny systém kolies s technológiou "tru-ride" umožňuje komfortnú jazdu porovnateľnú s jazdou na nafukovacích kolesách, no bez obáv z defektu. Predné kolesá sú otočné o 360°s možnosťou zaistenia v jednom smere. Rukoväť kočíka je nastaviteľná do 4 pozícií s elegantným koženkovým zakončením.  Na konštrukcii je priestraný úložný košík, ktorý je výborne prístupný z prednej i zadnej strany. 
Športové sedadlo možno natočiť v smere i protismere jazdy kočíka. Zaoblený design sedacej časti je vhodný od 6 mesiacov do 15 kg dieťaťa. Sedadlo možno polohovať do 3 polôh, a samostatne možno polohovať i opierku na nožičky. V spodnej časti podnožky je diskrétne integrovaná sieťka proti hmyzu. Bezpečnosť dieťatka zaisťuje odnímateľné madlo s koženkovým poťahom a 5-bodové bezpečnostné pásy. Dostatočne preistranná strieška s tichým a plynulým polohovaním do 3 pozícií je vyrobená z príjemných a mäkkých materiálov. Strieška má praktický zaoblený tvar a možno ju výškovo nastavovať. Súčasťou výbavy kočíke je i originál nánožník vo farbe kočíka a  pláštenka.

Hlboká vanička ponúka novorodencovi rovnú plochu na ležanie, pre úplne pohodlný oddych a spánok. Dno vaničky je vystlané mäkkým matracom pre zvýšnie pohodlia dieťatka. Strieška vaničky má príjemný zaoblený tvar a je dostatočne priestranná aby dieťatko ochránila pred prudkým slnkom i vetrom. V strieške je integrované praktické madlo na prenášanie vaničky. Súčasťou vaničky je i nánožník uchytený na zips a pláštenka proti dažďu.

Rozmer: 34x79 cm
Hmotnosť: 3,4 kg

Na kočík možno nasadiť pomocou adaptérov autosedačku Cybex, BeSafe, MaxiCosi, či Kiddy.
Rozmer:
podvozok zložený: 67 x 29 x 59 cm
Hmotnosť: 9,7 kg
Hmotnosť s kolesami a sedaciou časťou: 13,7kg