15-36 kgAutosedačka Britax RÖMER KIDFIX II XP SICT BLACK 2018 - Romer

Autosedačka KIDFIX II XP SICT s unikátnym systémom vedenia autopásu SecureGuard,uchytením pomocou systému ISOfit a bocnou ochranou pred nárazom SICT. Teraz v limitovanej edícii BLACK EDITION.

Viac detailov

235,00 €

Detaily

Autosedačka je ukotvená vo vozidle systémom RÖMER ISOFIT je spojená s upevňovacími bodmi ISOFIX vo vozidle a poskytuje ešte väčšiu ochranu.  Rozdiel oproti klasickému upevneniu IsoFix je v prevedení konektorov. Pri ISOFIT sú spony upevnené na popruhoch, ktoré ponúkajú lahsie pripútani do auta. Farebný ukazovateľ zobrazuje, či sú západky ISOFIT bezpečne zaklapnuté. Detská autosedačka sa môže používať aj bez ramien západky ISOFIT iba s 3-bodovým pásom.

Špeciálna hlavová opierka s hlbokými bočnicami a kompletné zakrytie oblasti ramien ponúkajú menším aj väčším deťom vysoký komfort a tú najlepšiu možnú ochranu pred nárazom z boku. Nastaviteľná technológia tlmenia bočných nárazov SICT znižuje energiu pri bočnom náraze o 25%. SICT nielen tlmí náraz ale i znižuje rýchlosť bočného nárazu, vďaka minimalizovaniu vzdialenosti medzi autom a sedadlom. Autosedačka rastie vďaka výškovo nastaviteľnej hlavovej opierke spolu s vašim dieťaťom.

Klinový pás je vedený cez špeciálnu technológiu SecureGuard v blízkosti tela cez panvu dieťaťa a diagonálny pás je vedený cez XP-PAD. Tento nový bezpečnostný systém odvádza až 30% sily nárazu. V prvej fáze pohlcuje silu nárazu v oblasti hrude a v druhej fáze pohlcuje silu v oblasti krku pri pohybe brady smerom k hrudi. Naviac XP-PAD udržuje autopás v správnej polohe. Poťah sedčky je príjemný na dotyk a možno ho odňať a oprať.

 

Rozmer: 68-86 x 54 x 42 cm

Hmotnosť: 7,4 kg

Ostatné výrobky Römer-Britax.