0-13 kgAutosedačka Britax Baby Safe i Size 2017 - Britax

Najbezpečnejšia autosedačka kategórie 0-13kg z dielne Britax/Romer - Baby Safe i-Size 2017

Viac detailov

189,00 €

Detaily

i-Size znamená bezpečnosť bez kompromisov pre vaše rastúce dieťa.

NAŠE MOTTO:
Pri ceste životom rodičia dychtivo pozerajú dopredu. Avšak pre dieťa v aute je oveľa lepšou voľbou sa pozerať dozadu. Britax je nový BABY-SAFE i-SIZE splňajúci bezpečnostné normy budúcnosti a je dokonale tvarovaný pre rostúce tela kojencov až do 15. mesiaca veku. Takže nech vedie Vaša cesta kamkoľvek, jedna vec je istá: bezpečnosť Vášho dieťaťa.

Patentovaná technológia polohy ležmo pre bezpečie a pohodlie


BRITAX BABY-SAFE i-SIZE autosedačka od firmy Britax/Römer je navrhnutá pomocou vylepšeného systému simulovaných nehôd zaručujúca bezpečnosť a pohodlie pre novorodenca až do 15. mesiaca veku, pričom sa prispôsobuje výške dieťaťa až do 83 cm.
BABY-SAFE i-SIZE je nová detská prenášačka od Britaxu, splňujúca novú bezpečnostnú smernicu ECE R129 (i-SIZE).
i-SIZE je nová európska bezpečnostná norma prvý krát predstavená v roku 2013. Jej časťou je smernice ECE R129, ktorá sa zaoberá detskými autosedačkami pre umiestnenie do auta v protismere, a to do 15. mesiaca veku dieťaťa. Cieľom nového nariadenia je štandardizovať a zjednodušiť bezpečnosť dieťaťa v aute.
 

HLAVNÉ VÝHODY VÝROBKU


PRIESTOR K RASTU: BABY-SAFE i-SIZE je vhodný pre novorodenca až do 15. mesiaca veku/do 83 cm výšky dieťaťa. Detská sedačka má vložku pre extra podporu, ktorá ztlmí vyvinutú silu v prípade nárazu. Vložku môžete prípadne odstrániť a opierku hlavy výškovo nastavíte podľa výšky vášho dieťaťa.
PATENTOVANÁ POLOHOVACIA TECHNOLÓGIA: Pretože svaly dieťaťa niesu vyvinuté ešte pre sedenie, poloha v ľahu je pre dieťa prirodzenejšia, zatiaľ čo vzpriamejšia poloha je bezpečnejšia v prípade nárazu. Patentovaná Britax polohovacia technológia umožňuje nastaviť pozíciu v ľahu a zároveň zaistiť bezpečie pre vaše dieťa.
S KĽUDNOU MYSĽOU NA PRVEJ CESTY DIEŤAŤA: Britax sa zameriava výhradne na vývoj, testovanie, zlepšovanie a výrobu detských autosedaček, pričom dodržiava najvyššie bezpečnostné štandardy a normy podliehajúce prísnemu testovaniu podľa smernice ECE R129. Pri kúpe BABY-SAFE i-SIZE každý rodič kupuje kúsok z výskumu Britax Romer a investuje tak do bezpečia svojho dieťaťa. Zároveň rodičom umožní užiť si každú cestu so svojim dieťaťom s kľudnou mysľou.
Neustálou inováciou pracujeme na nových technológiach a snažíme sa byť prísnejší, než sú doterajšie predpisy a normy. Sme nadšení z našej novej rady pre novorodencov BABY-SAFE i-SIZE, ktorá podlieha smernici R129. Veľa rokov sme začleňovali prvky testovacích procesov R129 do nášho produktového vývoja. To zahŕňa pokročilé testovacie postupy s figurínami, bočné technológie dopadu a čelné nárazové skúšky. Sme odborníci na bezpečnosť, takže si rodiny môžu užiť spoločne svoje cesty.

 

Vlastnosti:

 • Vložka pre novorodencov
 • Špičková technológia tlmenie bočného nárazu (SICT)
 • Technológia polohy ležmo
 • Ľahko nastaviteľná hlavová opierka a popruhy
 • Slnečná clona
 • 5 bodový bezpečnostný pás
 • Ľahké vybratie pomocou adaptérov Click & Go
 • nastaviteľná rukoväť
 • Indikátory správnej inštalácie
 • Rýchlo odnímateľný poťah
 • Pripravená na cestovný systém (jednoduché zacvaknutie na kočík)

 

VLOŽKA PRE NOVORODENCA: špeciálne navrhnutá pre ochranu najmenších detí. Vložka má vyberateľnú penovú podložku. Vložka zmenšuje priestor a ponúka dostatočné pohodlie.
VYLEPŠENÁ TECHNOLÓGIA PROTI BOČNÉMU NÁRAZU: dieťa pri bočnom náraze ochrání a stlmí pôsobiacu silu v dvoch stupňoch.
POLOHOVACIA TECHNOLÓGIA: ponúka pohodlnejšie ergonomické možnosti polohovania pre novorodenca. Britax sklápací mechanizmus umožňuje rodičom nastaviť polohu podľa výšky dieťaťa. Nastavenie ramenných popruhov sa automaticky mení pri seřízení opierky hlavy. JEDNODUCHO NASTAVITEĽNÁ OPIERKA HLAVY: je možné ju ľahko nastaviť jednou rukou tak, aby vyhovovala výške dieťaťa. Než zabezpečíte svoje dieťa v sedačke, skontrolujte, či sa nachádza opierka hlavy v správnej polohe - tesne nad ramenami.
SLNEČNÁ CLONA: chrání pred slnkom a vetrom v aute aj kočiku. Upevňovacie body sú pohodlne umiestene na bočných stranách rukoväte, preto môžete prenášať detskú autosedačku so zatiahnutou slnečnou clonou.
5-BODOVÝ BEZPEČNOSTNÝ PÁS: udržuje dieťa maximálne v bezpečí. V prípade nárazu, bezpečnostný pás rozloží silu do všetkých 5 bodov. ĽAHKÉ UPEVNENIE CLICK & GO: sedačku môžete zložiť z kočíka alebo vybrať z auta a pritom zostanete vo vzpriamenej polohe. Jednoducho použijete poistku na zadnej strane autosedačky, odopnete z kočíku a zdvihnite.
ĽAHKO NASTAVITEĽNÁ RUKOVAŤ: umožňuje ľahké usadenie vášho dieťaťa do sedačky. Jednoducho stlačíte tlačítko na každej strane rukoväte pre odomknutie a posuniete ju. Keď je sedačka na podlahe, úplne zložíte rukoväť, aby ste zabránili kolísaniu. INDIKÁTORY: skontrolujte správnosť usadenia. Farvy sa menia z červenej na zelenú, keď sú adaptéry správne pripojené k športovému kočíku alebo základni.
ĽAHKO VYBERATEĽNÝ POŤAH: môže sa prať v pračke, je možné ho odopnúť bez demontáže pásov. CESTOVNÝ SYSTÉM: urobte si váš deň pohodlnejší zakúpením športovej verzie kočíku. BABY-SAFE i- SIZE je kompatibilný so všetkými kočíkmi Britax Römer. Je tiež kompatibilný s celou radou kočíkov ďalších predných značiek pomocou adaptérov.

FLEX ZÁKLADŇA: poskytuje najväčší komfort vášmu dieťaťu na cestách. Základňa sa dá nastaviť do najpohodlnejšieho, napriek tomu bezpečného uhlu pre vaše dieťa - môže byť ľahko upravená do 4 rôznych polôh a tiež obsahuje praktický indikátor, ktorý signalizuje správne nastavenie sklonu. Podporná noha je výškovo nastaviteľná a poskytuje dodatočnú stabilitu pre základňu, minimalizuje naklánanie sedačky a znižuje tlak pôsobiaci na dieťa v prípade havárie. Indikátor ukazuje, či je podpera pevne umiestnená. Integrované rukoväte sú pohodlne umiestene na boku a prednej strane základne a umožňujú ľahkú manipuláciu a prenášanie základne. ISOFIX konektory je možné ľahko vysunúť zo základne, pre čo najjednoduchšiu manipuláciu, uľahčuje pripútanie. Nieje súčasťou autosedačky a dokupuje sa zvlášť.

i-SIZE ZÁKLADŇA: slúži ku jednoduchému pripevneniu sedačky jednoduchým zaklapnutím. Navrhnuté technológiou k ľahkej manipulácii - základňa zostáva v aute pevne ukotvena ISOFIX systémom a autosedačku jednoducho zaklapnete. Indikátory na autosedačke ukazujú, či je správne nainštalovaná, a tým vám dodá kľud pri každej ceste. Nieje súčasťou autosedačky a dokupuje sa zvlášť.

 

Rozmery (VxHxŠ): 58 x 44 x 67 cm

Hmotnosť: 4,8 kg